Spektakl z okazji Mikołajek! Zapraszamy w grudniu!

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3161 z /home/centrumt/domains/centrumtworczosci.pl/subdomains/edukacjakulturalna/includes/bootstrap.inc).

 

Już w grudniu zapraszamy Wszystkie Dzieci (5-8 lat) na spektakl pt. "Sny" , który odbędzie z okazji Mikołajek 3 i 4 grudnia! Kup bilet już teraz!

 

Kiedy: 3 grudnia sobota godz. 17:00 oraz 4 grudnia niedziela godz. 15:00 i 17:00

Dla kogo: dzieci w wieku 5-8 lat

Cena biletu: symbolicznie 5 zł od osoby (w ramach ESK 2016)

Kup bilet: http://bilety.centrumtworczosci.pl/

 

 

Jest to opowieść, której akcja rozgrywa się w onirycznej krainie, gdzie wszystko jest możliwe. Jak to się dzieje? Kiedy zamykasz oczy i zasypiasz, myśli tworzą piękne historie, ale czasami nadchodzą nielubiane koszmary. Z tego powodu mała bohaterka boi się zasnąć, ale bardzo chce się dowiedzieć jak z nimi walczyć.

 

Dziewczynka przeżywa magiczną podróż wchodząc w sny swoich zwierzęcych przyjaciół: Psa Feliksa, hrabiny Pajęczycy Pierwszej oraz Kury Lili, która z bardzo ważnego powodu mieszka w domu. Pozna Indiański sposób na poskromnienie koszmaru, sprawdzi czy magiczne zaklęcia działają, a co najważniejsze odkryje w sobie odwagę. Ale czy już nie będzie bała się zasnąć? Tego dowiecie się w spektaklu. 

Dla kogo: dla dzieci w wieku 5-8 lat

Czas trwania: 45min

 

Reżyseria: Agnieszka Mielcarek

Obsada: Justyna Oleksy, Natalia Bloch, Magdalena Zabel

Produkcja: Małgorzata Strońska

Przeczytaj recenzję: ESK 2016: Co można wyśnić w teatrze? /Mariola Matwijiszyn/kulturaonline.pl