Warsztaty i spektakl dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3161 z /home/centrumt/domains/centrumtworczosci.pl/subdomains/edukacjakulturalna/includes/bootstrap.inc).

Zapraszamy Wrocławskie Przedszkola i Szkoły Podstawowe do udziału w naszym nowym projekcie "Teatr partycypajny"oparty na idei Jana Dormana. W ramach projektu przewidziane są bezpłatne warsztaty na terenie placówki oraz spektakl w naszym Centrum (bilety tylko po 5 zł od osoby).

Dla kogo: dla dzieci w wieku 5-8 lat z wrocławskich przedszkoli i szkół podstawowych
Kiedy: terminy ustalane indywidualnie
Zapisy: e-mail: biuro@centrumtworczosci.pl, tel. 608-432-224, 71 341 80 02
Ilość miejsc ograniczona!

Proponujemy dla wrocławskich szkół i przedszkoli (dzieci w wieku 5-8 lat) warsztaty i spektakl, które pozwolą dzieciom poprzez zabawę bardziej zaangażować się w sztukę i lepiej ją zrozumieć.

W pierwszej fazie projektu odbędą się warsztaty na terenie szkoły lub przedszkola. Instruktorzy przywiozą jeden z rekwizytów spektaklu - dzieci będą miały okazję oswoić się z elementem przedstawienia, poznać sztukę, którą będą oglądać, zaangażować się w nią jeszcze przed obejrzeniem spektaklu. Kolejnym etapem będzie wizyta we Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka, uczestnictwo w spektaklu „Sny, który został zainspirowany książką Sylvie Baussiar „O snach”.