Wrocławskie Centrum Twórczości dziecka we współpracy z EUROPEJSKĄ STOLICĄ KULTURY zapraszają na spektakl "NIE WYKLUCZAM" w reżyserii Nataszy Sołtanowicz

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3161 z /home/centrumt/domains/centrumtworczosci.pl/subdomains/edukacjakulturalna/includes/bootstrap.inc).

Już we wrześniu rusza rekrutacja grup gimnazjalnych na uczestnictwo wyjątkowym projekcie NIE WYKLUCZAM, polegającym na uczestnictwie w spektaklu Nataszy Sołtanowicz, oraz rozmowie z psychologiem. Nasza inicjatywa polega na przekazaniu tym grupom treści anty dyskryminacyjnych za pomocą emocji, pomagając wczuć się w sytuację osoby wykluczonej.

DLA KOGO :
Grupy zorganizowane, składające się z uczniów szkół gimnazjalnych z województwa Dolnośląskiego.
Spektakl przeznaczony jest dla młodzieży i stara się znaleźć odpowiedź na pytania: kto ma prawo wyznaczać granice pomiędzy dobrym a złym, modnym i niemodnym, potrzebnym i zbędnym?

KIEDY :
Spektakle rozpoczynają się już we wrześniu, ZAPISY PROWADZONE SĄ INDYWIDUALNIE DLA KAŻDEJ GRUPY.


JAK UCZESTNICZYĆ :
Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej centrumtworczosci.pl. Poniżej znajdą Państwo bezpośredni odnośnik:
LINK

Więcej informacji:

71 341 80 02, 500 198 107

projekty@centrumtworczosci.pl
www.centrumtworczosci.pl

 

 

Filmy: