Słoneczna Szkoła Sztuki

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3161 z /home/centrumt/domains/centrumtworczosci.pl/subdomains/edukacjakulturalna/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /home/centrumt/domains/centrumtworczosci.pl/subdomains/edukacjakulturalna/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Dzieci pozostające we Wrocławiu w trakcie wakacji, to zazwyczaj grupy o mniejszych szansach na rozwój osobistych zainteresowań. Poprzez cykl warsztatów w trakcie lata pragniemy zmniejszyć te nierówności oraz przygotować najmłodszych do aktywnego i świadomego uczestnictwa w kulturze.

SŁONECZNA SZKOŁA SZTUKI to bezpłatne warsztaty edukacyjne dla dzieci, które w czasie lata zostają w mieście. Są to spotkania teatralne i plastyczne odbywające się codziennie przez tydzień.

W lipcu 2015 roku na zajęcia zaprosiliśmy 60 dzieci, w ciągu dwóch tygodniu grupy wzięły udział w 4 godzinnych warsztatach teatralno-plastycznych prezentując na koniec przygotowany spektakl podczas uroczystego pokazu finałowego.

W 2016 roku zaprosimy ponownie zaprosimy dzieci na warsztaty artystyczne do naszego Centrum. Zajęcia odbędą się końcem sierpnia, zapraszamy!