Teatr inicjacyjny

Zgodnie z raportem przygotowanym w ramach Obserwatorium Kultury, ciekawa oferta zajęć pozalekcyjnych jest – zdaniem mam – skierowana przede wszystkim do dzieci w wieku szkolnym (6+). Znacznie trudniej o interesujące zajęcia dla dzieci młodszych. Z tego powodu przygotowaliśmy spektakl – Tajemnice Dżungli, dla widzów do 3 lat, którego premiera miała miejsce we wrześniu 2015.

Tajemnice Dżungli to plastyczna opowieść z elementami tańca, animacji przedmiotu i form lalkowych, to historia o przyrodzie, przyjaźni i pasji odkrywania świata.

W ramach działania w 2015 zaprezentowaliśmy Tajemnice Dżungli w 10 wrocławskich żłobkach oraz dwukrotnie zaprosiliśmy najmłodszych widzów na pokazy otwarte na scenie Centrum Twórczości.

W 2016 roku prezentacja spektaklu będzie kontynuowana, Tajemnice Dżungli przeznaczone są dla dzieci do 3 roku życia – dzięki temu chcemy oswajać z teatrem najmłodsze dzieci oraz wzbogacić ofertę kulturalną Wrocławia właśnie dla tej grupy.

Więcej o spektaklu oraz rezerwacji biletów na spektakl http://www.centrumtworczosci.pl/nowy-spektakl-teatru-babli-tajemnice-dzu...

Galeria projektu

Galeria: