Teatr partycypacyjny

×

Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3161 z /home/centrumt/domains/centrumtworczosci.pl/subdomains/edukacjakulturalna/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_many_to_one_helper has a deprecated constructor w require_once() (linia 127 z /home/centrumt/domains/centrumtworczosci.pl/subdomains/edukacjakulturalna/sites/all/modules/ctools/ctools.module).

Zwiększanie partycypacji w kulturze mieszkańców Wrocławia, to jeden z celów naszych działań artystycznych i edukacyjnych. W związku z tym przygotowaliśmy projekt Teatru partycypacyjnego, w którym udział wezmą grupy z przedszkoli i szkół podstawowych oraz widzowie indywidualni.

Teatr partycypacyjny to projekt oparty  na idei Jana Dormana (opierał on swój teatr o gry i zabawy dziecięce, angażując młodych widzów do aktywnego uczestnictwa w spektaklu), w ramach którego dzieciom z wrocławskich szkół i przedszkoli (w wieku 5-8 lat) zaproponujemy udział w warsztatach artystycznych oraz spektaklu – dzieci będą czynnymi uczestnikami wszystkich przygotowanych przez nas działań artystycznych

Sposób realizacji:
36 warsztatów oraz 20 prezentacji spektaklu  (12 prezentacji dla grup, które wezmą udział w warsztatach oraz 8 prezentacji dla widzów indywidualnych).