Zapraszamy Widzów indywidualnych na niedzielne terminy spektaklu „Sny”

×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; views_display has a deprecated constructor w require_once() (linia 3161 z /home/centrumt/domains/centrumtworczosci.pl/subdomains/edukacjakulturalna/includes/bootstrap.inc).

Zapraszamy na kolejne terminy spektaklu pt. „Sny”, który odbędzie się w kwietniu, maju i w czerwcu!

Kiedy: 17 kwietnia, 15 maja, 5 czerwca niedziela godz. 17:00
Dla kogo: dla dzieci w wieku 5-8 lat
Czas trwania: 45min

Jest to opowieść, której akcja rozgrywa się w onirycznej krainie, gdzie wszystko jest możliwe. Jak to się dzieje? Kiedy zamykasz oczy i zasypiasz, myśli tworzą piękne historie, ale czasami nadchodzą nielubiane koszmary. Z tego powodu mała bohaterka boi się zasnąć, ale bardzo chce się dowiedzieć jak z nimi walczyć.

Dziewczynka przeżywa magiczną podróż wchodząc w sny swoich zwierzęcych przyjaciół: Psa Feliksa, hrabiny Pajęczycy Pierwszej oraz Kury Lili, która z bardzo ważnego powodu mieszka w domu. Pozna Indiański sposób na poskromnienie koszmaru, sprawdzi czy magiczne zaklęcia działają, a co najważniejsze odkryje w sobie odwagę. Ale czy już nie będzie bała się zasnąć? Tego dowiecie się w spektaklu.

Reżyseria: Agnieszka Mielcarek
Obsada: Justyna Oleksy, Agnieszka Ejsmont, Natalia Bloch
Produkcja: Małgorzata Strońska

BILETY/ REZERWACJA:

Cena biletu: 5 zł od osoby

Rezerwacja:

Spektakl inspirowany metodą pracy Jana Dormana - eksperymentalnego twórcy teatru dla dzieci, wybitnego reżysera, pedagoga. Został wyreżyserowany w ramach projektu „Edukacja kulturalna przeciw wykluczeniom”, projektu który za swój główny cel stawia dostępność do kultury dla wszystkich, a wszystkie działania przeznaczone do różnych grup wiekowych mają za zadanie zwiększyć partycypację w kulturze mieszkańców Wrocławia niezależnie od ich statusu materialnego, pozycji społecznej, wieku, liczby dzieci, czy niepełnosprawności.

Projekt realizowany jest w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 i jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Miejsce wydarzenia: Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, ul. Kuźnicza 29a, scena na I piętrze